Cennik Makijaż Okolicznościowy

      Poniżej znajduje się cennik makijaży. Przed rezerwacją terminu bardzo proszę zapoznać się z informacjami zapisanymi pod tabelą.

Usługa Czas trwania Cena
Makijaż wieczorowy  60-75 min. 150 zł
Makijaż ślubny 1 60-90 min. 150 zł
Makijaż próbny 2 60-90 min. 150 zł
Makijaż dzienny 3 45-60 min. 120 zł
Zlecenia przy projektach komercyjnych Do ustalenia
Pakiet ślubny 4 850 zł
Korekta męska 15 min. 30 zł

1)Nie wykonuję makijażu ślubnego bez wcześniejszego makijażu próbnego. 

2)Makijaż próbny sugeruję wykonać ok. miesiąc przed planowaną imprezą. Próbne makijaże są wykonywane wyłącznie w dni powszednie, od poniedziałku do czwartku, z wyłączeniem świąt i dni wolnych od pracy.

3)Makijaż dzienny jest wykonywany wyłącznie w dni powszednie, od poniedziałku do czwartku, , z wyłączeniem świąt i dni wolnych od pracy.

4)Cena Pakietu ślubnego zawiera: Makijaż ślubny Panny Młodej, korektę Pana Młodego, makijaż dla 5 gości weselnych oraz dojazd na terenie Bydgoszczy i okolic. Wszystkie malowane osoby, muszą się stawić w tym samym miejscu (zwykle dom Panny Młodej). Cena jest stała i w przypadku mniejszej liczby osób nie ulega zmianie. W przypadku większej liczby makijaży, dopłata według cennika. Na tę usługę  rezerwuję  cały dzień. Obowiązuje bezzwrotny zadatek 300zł.

 • Czas trwania poszczególnych makijaży podany jest orientacyjnie.
 • Na makijaż proszę przychodzić z odpowiednio przygotowaną cerą (oczyszczoną i nawilżoną), bez makijażu (“tylko tusz” to również makijaż!). Za demakijaż będzie pobierana dodatkowa opłata.
 • Proszę przychodzić punktualnie. W przypadku spóźnienia powyżej 15 min. zastrzegam sobie prawo do odmówienia wykonania usługi.
 • Proszę przychodzić bez osób towarzyszących i zwierząt. Osoby towarzyszące mogą zaczekać w poczekalni.
 • Proszę o wcześniejszą informację w przypadku jeśli podczas makijażu ślubnego ma być obecny fotograf.
 • Do każdego pełnego makijażu z wyjątkiem makijażu dziennego doklejam sztuczne rzęsy (kępki) bez dodatkowej opłaty.
 • Pominięcie poszczególnych etapów makijażu ze względu na preferencje klientki, wystąpienie przeciwwskazań (np. alergia) lub spóźnienie, nie powoduje zmiany ceny.
 • Makijaże wieczorowe zawierające niestandardowe elementy (np. charakteryzacje) oraz wykonywane w święta, dni wolne od pracy, Sylwestra lub w niestandardowych godzinach podlegają indywidualnej wycenie.
 • W przypadku alergii na kosmetyki kolorowe proszę o informację przy rezerwacji terminu.
 • Pracuję na sprawdzonych i profesjonalnych kosmetykach marek takich jak: Kryolan, Estee Lauder, Smashbox, Make up Atelier Paris, Inglot, Ben Nye, Zoeva, Kobo, Nyx, Make up Forever, Dr Irena Eris, Bourjois.
 • Gwarantuję trwałość makijażu. Każdy makijaż wykonywany jest trwałymi kosmetykami, dodatkowo na koniec utrwalany specjalnym preparatem. Jeśli cera jest zadbana, odpowiednio przygotowana i nie występują żadne problemy skórne, makijaż na pewno wytrzyma szaloną zabawę do białego rana, nawet jeśli zostanie wykonany wcześnie rano. Sugeruję spakować do torebki jedynie bibułki matujące oraz błyszczyk/pomadkę.